Royal-Enfield Strona Gwna Royal-Enfield
Forum uzytkownikow

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  czatCzat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Mówię Wam "cześć" z Gryfina
Autor Wiadomo
Gryf 

Doczy: 08 Kwi 2024
Posty: 6
Skd: Gryfino
Wysany: 2024-04-09, 19:33   Mówię Wam "cześć" z Gryfina

Dzień dobry drodzy forowicze.

Mam na imię Adrian, mieszkam w małej miejscowości Gryfino w zachodniopomorskim, już 50 zim za mną. Jeszcze nie posiadam motocykla Royal Enfield, lecz mam zamiar w tym roku kupić klasyczną 500-kę RE Bullet z 1995 r. lub niezawodnego neoklasyka RE 350 Classic aktualnej produkcji.

Cały czas biję się z myślami co będzie dla mnie lepsze niezawodność, czy klasyka pełną gębą bez ulepszaczy jakie są w nowych motocyklach. Te nowe rozwiązania przykrywają jednak blask piękna starej formy motocyklizmu, np. tarcze hamulcowe zamiast bębnów lub nowoczesny prędkościomierz z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym w zamian za klasyczny analogowy i amperomierz.

Podróżuję Kawasaki GTR 1000 z 2000r. w pięknym kolorze Candy Amaranth Red Mica oraz niezawodnym, który zawiezie mnie wszędzie, srebrnym Rometem K125 z 2009 r. Właśnie tego drugiego, czyli Rometa chcę zastąpić wymarzonym Royalem Enfieldem 🙂
 
 
Łysy 

Doczy: 30 Wrz 2010
Posty: 973
Skd: Kocina -Wielkopolska
Wysany: 2024-04-09, 20:09   

Cześć. Jest do sprzedania motocykl Jacka. Dobry egzemplarz w dobrej cenie. Bierz. Nie spodoba Ci się, sprzedaż bez problemu i bez straty.
_________________
„Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba”.
 
 
Gryf 

Doczy: 08 Kwi 2024
Posty: 6
Skd: Gryfino
Wysany: 2024-04-09, 21:26   

Ciekawa propozycja ten Sahib Jacka, trzeba pomyśleć ;-) Mam też na oku Bulleta z Lęborka.
https://drive.google.com/file/d/1U0492hfrk4xX2OcnSpIeeN-ub-nCddih/view?usp=sharing
 
 
basior-78 
basior-78

Doczy: 25 Sie 2020
Posty: 84
Skd: Izbicko
Wysany: 2024-04-10, 08:31   

Cześć Adrian . Kupuj Bulleta max do 2006 roku podobnie jak ja zrobiłem😉
 
 
trud 
no i wtedy...

Doczy: 27 Gru 2010
Posty: 284
Skd: Wrocław
Wysany: 2024-04-10, 18:30   

Cześć Gryf. Royal z Lęborka, to też od naszego kolegi z forum, Jaro.
_________________
Jeśli się nie zepsuł, to naprawiaj go, aż się zepsuje.
Było: BJ, SR, XJ, XL, KLX. Jest: DL, RE, Beta.
 
 
Jacek Lazarewicz 


Doczy: 07 Lip 2006
Posty: 2960
Skd: Pruchna
Wysany: 2024-04-12, 07:18   

Gryf napisa/a:
Ciekawa propozycja ten Sahib Jacka, trzeba pomyśleć ;-) Mam też na oku Bulleta z Lęborka.
https://drive.google.com/file/d/1U0492hfrk4xX2OcnSpIeeN-ub-nCddih/view?usp=sharing

Jeśli pomyślisz o Sahibie to weź pod uwagę, że ma angielską skrzynkę biegów, żebyś nie rozczarował się jak Bartek. Tym bardziej, że masz inne sztuki. Albo zrobisz przeróbkę jak Jerzy.
 
 
Gryf 

Doczy: 08 Kwi 2024
Posty: 6
Skd: Gryfino
Wysany: 2024-04-13, 21:49   

Nie, przeróbki nie wchodzą w grę. Myślę, że da się zsynchronizować lewa łapa sprzęgło i prawa stopa zmiana biegów i to w kierunku odwrotnym. Wy jakoś dajecie radę. Tylko trza pamiętać, że jak się przesiadam na drugi motur, to ..... nie można się pomylić ;-)
Jestem ciekaw na co się zdecyduję, na razie wszystko przemawia za starymi gaźnikowymi Bulletami 350 i 500.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapyta do SQL: 9