Royal-Enfield Strona Gwna Royal-Enfield
Forum uzytkownikow

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  czatCzat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Kilka uwag na temat części do RE
Autor Wiadomo
tarnand
[Usunity]

Wysany: 2011-04-08, 18:42   

Cytat:
gdyż mam tam dziurska powiercone i chętnie bym je zakrył

Jeśli to tylko 'dziurska' są problemem to najpościej jest zakleić jakąś nalepką albo przykręcić plakietkę ... może taką jaką ostatnio Artur się chwalił. Plakietka nie musi jednak wcale być Royalowska, może być trochę bardziej .... patriotyczna - jeśli znowu burzy nie rozpętam. :-) Sam jednak o czymś takim myślałem bo ta którą mi fabryka na tylnym błotniku nakleiła ("E" ze skrzydełkami) wcale mi się nie podoba - za nowoczesna.
 
 
Jacek Lazarewicz 


Doczy: 07 Lip 2006
Posty: 2960
Skd: Pruchna
Wysany: 2011-04-08, 22:41   

Pomysł Janusza!

Obraz 131_(800_x_600).jpg
Plik cignito 113 raz(y) 122,36 KB

Obraz 130_(800_x_600).jpg
Plik cignito 107 raz(y) 117,45 KB

 
 
tarnand
[Usunity]

Wysany: 2011-04-09, 01:28   

Jacku,
Janusz zdaje się wykorzystał bagażnik od Hitchcocka. Wygląda zupełnie tak jak mój tyle że ja mam czarny. Nie wiem, czy pomysł ten zda się Zwolinowi na cokolwiek bo on jak wspomiał chce zakryć 'dziurska'. Mnie natomiast zaciekawiło rozwiązanie osprzętu kierownicy i cały przód bo na tych zdjęciach tego nie widać. W ogóle motocykl jest prze-super tyle że dla mnie trochę 'za błyszczący'. Tymniemniej, gdybyś miał inne fotki to chętnie bym zobaczył.
 
 
szprycha 


Doczya: 23 Mar 2011
Posty: 138
Skd: Gliwice
Wysany: 2011-04-09, 18:28   bagażnik

Dwa pytanka Panowie;
1. Czy ktoś z Was będzie w najbliższym czasie robił zakupy u Hitchcock'a ??, bo może bym się przyłączyła (chcę kupić u niego bagażnik)

2. Czy ktoś z Was ma taki zamykany top box CZĘŚĆ nr 200011- TOP BOX, z zamkiem, czarny + ewentualnie jakieś opinie ogólne + kwestia mocowania
/ z jednej strony praktyczny, bo to bezpieczne dla przechowywanych rzeczy, ale z drugiej- jakoś nie do końca mi pasuje plastik, zwłaszcza, że na boki będą skórzane sakwy/

Proszę też o opinie w kwestii porównania tego kufra z klasycznym bagażnikiem CZĘŚĆ nr 92700C - (wersja chrom)

http://www.hitchcocksmoto...y-frame-luggage
do Bullet G5i Deluxe
_________________
szprycha
Ostatnio zmieniony przez szprycha 2011-04-09, 22:43, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
Shelton
[Usunity]

Wysany: 2011-04-09, 22:25   

Jaki bagażnik i do czego? Ja mam duży bagażnik, ale do wersji 500/350 bullet.
 
 
ArturM 
wierny klasyce

Doczy: 24 Lis 2009
Posty: 1431
Skd: Sanok
Wysany: 2011-04-10, 08:10   

Zwolin a może zastosujesz coś takiego jak mają ruskie boksery?
Jest to mocowanie tylnego pojedynczego siodła bezpośrednio do błotnika. Weź jednak pod uwagę że ruski sprzęt jest trochę bardziej pancerny i ja bym zrobił tylko ozdobny bagażnik przykręcany do błotnika RE, siedzenia chyba bym się nie odważył tak zamocować.

_________________
Wiele lat temu, moja wtedy 6-cio letnia córka, po odwiedzinach w garażu zapytała: Tata - po co Ci tyle motorów jak masz jeden tyłek.
 
 
gulust 

Doczy: 28 Sty 2007
Posty: 769
Skd: Uć
Wysany: 2011-04-10, 18:08   

przyjrzyj się temu "błotniku" a odkryjesz wzmacniające konstrukcję przetłoczenia i "żebra" ... a teraz obejrzyj swój w garażu i zobaczysz piękną delikatną konstrukcję mocowaną na ramie pomocniczej :roll:
 
 
ArturM 
wierny klasyce

Doczy: 24 Lis 2009
Posty: 1431
Skd: Sanok
Wysany: 2011-04-10, 18:54   

No przecież to napisałem wyżej tylko innymi słowami :evil:
_________________
Wiele lat temu, moja wtedy 6-cio letnia córka, po odwiedzinach w garażu zapytała: Tata - po co Ci tyle motorów jak masz jeden tyłek.
 
 
gulust 

Doczy: 28 Sty 2007
Posty: 769
Skd: Uć
Wysany: 2011-04-10, 19:47   

tak - ja tylko ubrałem to w "poezję" ;-)
 
 
Łysy 

Doczy: 30 Wrz 2010
Posty: 973
Skd: Kocina -Wielkopolska
Wysany: 2011-04-15, 22:37   

Hindusi faktycznie robia kiepską gumę. Kupiłem niedawno u Hiczkoka gumy na kierownicę (rączki). Niestety przy próbie naciągnięcia na rolgaz guma się rozeszła na szwach. Fakt, że rolgaz nieoryginalny o 4 mm większa średnica. Myślałem, że taka miękka guma wytrzyma rozciąganie po 2mm na stronę. Nie wytrzymała. Mam nadzieję, że na wrocławskim oldtimerbazarze będą z polską produkcją to coś dobiorę.
_________________
„Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba”.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapyta do SQL: 14