Royal-Enfield Strona Gwna Royal-Enfield
Forum uzytkownikow

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  czatCzat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Sprzedam Yamaha XS400 z 1977, zółte blachy + zapasowy siln
Autor Wiadomo
Szestow 

Doczy: 24 Mar 2011
Skd: Poznań
Wysany: 2019-04-21, 21:58   Sprzedam Yamaha XS400 z 1977, zółte blachy + zapasowy siln

Jak w temacie, sprzedaje starą XS-kę, trochę z powodów zdrowotnych, trochę nie mam serca dla niej. Z minusów - brak przycisku rozrusznika, gaźniki do czyszczenia i regulacji (czasami kiepsko odpala, jak już odpali i się nagrzeje to jest ok). Poza tym wszystko działa. Ubezpieczenie na rok - 42 zł, przegląd bezterminowo, zarejestrowana w zeszłym roku, praktycznie nie miałem możliwości aby na niej pojeździć. Sprzedaję bez akumulatora. Niestety lakier nie jest oryginalny. Dodatkowo oryginalne akcesoryjne uchwyty w chromie na sakwy nie zamontowane. Drugi silnik ma
uszkodzony fragment obudowy dołu od wewnątrz- odkręciło się koło i śruba spowodowała uszkodzenia, na początku chciałem naprawiać (wymienic dół albo dać do naprawiaczy aluminium), ale potem wpadł silnik z przebiegiem rzekomo 21 tys więc ten uszkodzony jest zapasowy. Poza uszkodzeniem wszystko ok, odpala, ładnie pracuje kompresja itd. Cena jaka mnie interesuje to pięć tysięcy, jak zgłosi się ktoś z forum to na pewno coś opuszczę - ale bez szaleństw - sam silnik to 1200 zł i 1000 duperele z rejestracją. Jest cała dokumentacja, biała karta, jest obszerna serwisówka po angielsku w gratisie.
Z rzeczy które były zrobione ostatnio - wymiana kompletu naprawczego sprzęgła rozrusznika,sam rozrusznik po serwisie w bendix serwis w Poznaniu.

Ważna sprawa - jeśli chcesz oglądać motocykl - odpalanie, przepychanie itd robisz sam - ja nie mogę z powodów zdrowotnych. Więcej info na tel 502 291 765.

I jak by się ktoś wahał - uczciwie mówię, Enfield prowadzi się dużo lepiej, xs "leci w zakręt"

xs400.jpg
Plik cignito 25 raz(y) 300,31 KB

Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych