Royal-Enfield Strona Gwna Royal-Enfield
Forum uzytkownikow

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  czatCzat
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Gdzie kupić Enfielda ?
Autor Wiadomo
Louis
[Usunity]

Wysany: 2006-12-05, 21:59   Gdzie kupić Enfielda ?

Witam, być może dołączę do Was Panowie., tylko mi trochę pomóżcie ;-)

Gdzie najlepiej kupić nowego Enfielda ? Najkorzystniejsze ceny, najlepsza obsługa. Macie jakieś doświadczenia ?
 
 
Jacek Lazarewicz 


Doczy: 07 Lip 2006
Posty: 2960
Skd: Pruchna
Wysany: 2006-12-06, 17:58   

Mieszkasz w pięknym regionie kraju. Ale kilkakrotnie słyszałem utyskiwania na obsługę i serwis dealerów. W okolicach Koszalina mieszka Miły- może On ma jakiś pomysł?
Napewno najlepiej byś kupił w Zamościu u Tomasza Sałka (wiem, wiem-koniec Polski!)
ale nie wiem czy On się jeszcze tym zajmuje. Ja kupiłem w Zamościu i robiłem 2 rundki po 820 km na przeglądy(Tychy-Zamość), ale nie żałuję. Nie miałem żadnych problemów z moim sprzętem. Sałek wypuszcza z ręki sprawdzony osobiście motocykl.
 
 
Louis
[Usunity]

  Wysany: 2006-12-06, 21:24   

Po cichu liczyłem, że się Miły wychyli bo mieszka ok 120 km ode mnie i chyba na dniach będę w Koszalinie to bym go najechał ;-) , w końcu kiedyś tu zajrzy :->

Przy okazji gdzie można nabyć kanapę solo i czy ktoś z Was wozi na tym tyłek ? Jakie wrażenia ?
 
 
Piotr
[Usunity]

Wysany: 2006-12-07, 08:06   

W koszalinie jest MAX-CAR (502-064-888) ktory sprzedaje Enfieldy. Oglasza sie na allegro. Ja sie przymierzam do zakupu w Wejherowie. Oni twierdza, ze wszelkie akcesoria w tym siodlo solo jest do nabycia u nich (sprowadzane z Pruszkowa). Ostatnio mieli na stanie dwa motocykle, wiec do odebrania prawie natychmiast. O cenie nie bardzo mozna dyskutowac, bo podobno wszystko zalezy od centrali. Sa jakoby jednak modele z ubieglych lat (wiem od p.Piotra z centrali) z minimalnym rabatem do 5%. Powiedzial mi rowniez, ze import konczy sie w tym roku, ale rejestracja jeszcze bedzie mozliwa w 2007 (tylko nie pamietam czy do do konca roku czy do wyczepania zapasow motorw).
 
 
Louis
[Usunity]

Wysany: 2006-12-07, 08:27   

Dzwoniłem do MAX-CAR i mówili mi, że nie dysponują zadnymi akcesoriami i każdy klient musi sobie organizować we własnym zakresie :-( Wspomnieli, że na ich terenie jest taki jeden (pewnie chodzi o Milego) co wystrugał cudo z wersji standardowej jednak to było bez ich wsparcia.

Zaskoczyłeś mnie ! Import sie kończy w w tym roku ? Czy to sprawdzona informacja ? Czy to znaczy, że jak sie wyczerpią zapasy to nie będzie mozna juz kupić w Polsce nowego Enfielda ? Odpisz prędko, bo ciśnienie mi skoczyło. Pozdrawiam.
 
 
Piotr
[Usunity]

Wysany: 2006-12-07, 09:16   

Zajrzyj do zakladki hyde park/koniec importu enfieldow. Bylem moze malo precyzyjny. konczy sie import bulleta ze starym silnikiem. maja sprowadzac motocykl z silnikiem spelniajacym norme euro3. Starzy urzytkownicy wiedza wiecej. Ja chce kupic bulleta standard stad mi troche spieszno. jesli chcesz nowszy model to zachowaj spokoj.
 
 
Jacek Lazarewicz 


Doczy: 07 Lip 2006
Posty: 2960
Skd: Pruchna
Wysany: 2006-12-07, 10:46   

Sprzęt Miłego można zobaczyć na mojej stronie: www.royalenfield.4up.pl w zakładce Galeria/Miłego z Koszalina.
Jak pojedziesz do Wejcherowa to sprawdź przebieg licznika i zapytaj czy wymienili płyny!
W Pruszkowie akcesoria są, ale tych najbardziej potrzebnych nie ma :-( .
Na pojedynczym siodle jeździ Tomek z Podkowy Leśnej, Mundek z Kielc, chyba Ajgor i jeżdził Przemek w W-wie. Ale to inne siodła niż oferuje Pruszków(te są mniejsze). Część adresów mailowych jest na stronie w księdze gości-popytaj.
 
 
Piotr
[Usunity]

Wysany: 2006-12-07, 11:36   

Przy okazji tematu nowych motocykli. Pytanie do posiadaczy wersji de luxe. Jaka jest jakosc chromu i lakieru. Mialem okazje porownac standard i de lux i niestety ten pierwszy prezentowal sie o niebo lepiej. O przejscie miedzy lakierem a chromem na zbiorniku mozna byl sie prawie podrapac, poza tym napis byl chyba naklejany i juz nie lakierowany. Wygladalo to marnie. Czy wszystkie takie sa?
 
 
Jacek Lazarewicz 


Doczy: 07 Lip 2006
Posty: 2960
Skd: Pruchna
Wysany: 2006-12-07, 12:10   

Jeżdżę deLuxem-chrom na błotnikach jest ok, na zbiorniku-masz rację-przejście jest wyczuwalne palcami.Jednak po 3 sezonach nie zauważyłem jakichkolwiek ubytków. Złote napisy są malowane ręcznie dlatego tak wyglądają. Jeśli chodzi o lakier to na razie trzyma się-zdarłem tylko na pałąkach tylnego błotnika bo powiesiłem tam sakwy. Natomiast rdzewieją niektóre nakrętki i śruby(ale to szczegół-sukcesywnie wymieniam). Podobno deLuxy solidniej montowane od Standardów. Ale sprawdzić na początku należy wszystkie.

111.jpg
Plik cignito 4061 raz(y) 173,12 KB

 
 
mily
Administrator

Doczy: 07 Lip 2006
Posty: 301
Skd: Łódź
Wysany: 2006-12-08, 18:33   

wychylam sie ;) a co ;)

u nas w koszalkowie kupisz w dobrej cenie - co do obslugi po zakupie to i tak pewnie bedziesz dzialal we wlasnym zakresie.
A czesci zamienne i akcesoria i tak zamawiasz z www.hitchcockmotorcycles.com - najszybciej docieraja ;) (no chyba ze ktos ma pecha jak Jacek ;))
Jak chcesz zawitac do mnie to nie ma problemu - pisz na maila i sie zgadamy milwoz@wp.pl
 
 
gulust 

Doczy: 28 Sty 2007
Posty: 769
Skd: Uć
Wysany: 2007-03-26, 23:00   

Do mnie z Hitchcocka szło 4 dni (w tym sobota i niedziela!) - chciałbym żeby nasza poczta tak działała ... :-P
 
 
gulust 

Doczy: 28 Sty 2007
Posty: 769
Skd: Uć
Wysany: 2007-03-26, 23:02   

Jak zrobić, żeby znikły te dwa puste pola po prawej?!

:-?
 
 
gulust 

Doczy: 28 Sty 2007
Posty: 769
Skd: Uć
Wysany: 2007-03-26, 23:02   

... bo mi tekst zasłaniają :-(
 
 
Jacek Lazarewicz 


Doczy: 07 Lip 2006
Posty: 2960
Skd: Pruchna
Wysany: 2007-03-27, 08:26   

To pytanie do Miłego, ale przypuszczam, że to miejsce na reklamy i nie do usunięcia. A tekst przesuwaj paskiem na dole :-o
 
 
mily
Administrator

Doczy: 07 Lip 2006
Posty: 301
Skd: Łódź
Wysany: 2007-03-27, 15:51   

Cytat:
Jak zrobić, żeby znikły te dwa puste pola po prawej?!

zrobic zrzutke na wlasny serwer ;)
a skoro chcemy darmowo, to i reklamy byc musza...
moznaby zrobic forum na innym darmowym serwerze, bez az tak glupich reklam - ale nie znam innego serwera poza tym, gdzie daloby sie robic archiwizacje forum.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapyta do SQL: 12